KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13567097
nr 1356 7097
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Träsnitt, 2 st, Särtryck. Signerad, numrerad 6/20, daterad 1961. Motivet: 16x13,5
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:32:34
20/10 11:14:44
100 kr
22/10 20:53:33
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson